Na żywoKrótkoterminowo bez kierunkuBTC $81,752.42 -1.2%F&G 50 neutralnieRaport poranny23.10Akt. 07:53odświeżanie za 0:30
Rynek na żywo

Rynek teraz

Spot i pozycje dźwigniowe w jednym miejscu. Opisowy stan rynku, nigdy porada, co kupić.

Co się zmieniło od porannego raportuNa żywo 07:53 · 30 s
Cena BTC
-0,2 %
$81 891$81 752
Cena ETH
-0,5 %
$2413$2402
Cena SOL
-0,1 %
$104,48$104,35
Crowd long BTC
+0,7 %
68,3 %68,8 %
Funding BTC w skali roku
-78,6 %
6,4 %1,4 %
Indeks strachu i chciwości
bez zmian
5050
VIX (strach na akcjach)
bez zmian
1919

Gdzie jesteśmy w cyklu

Szeroki obraz rynku: czy rynek jest tak przegrzany jak przy poprzednich szczytach, ile średnio zapłacili posiadacze bitcoina, jak duży jest dzisiejszy ruch w porównaniu z normalnym dniem i z czym BTC porusza się teraz.

Wskaźniki szczytu cyklu

0z 30 wskaźników, które świeciły przy poprzednich szczytach, świeci teraz

  • Indeks hossy (CBBI)54 z 90
  • MVRV (wartość rynkowa ÷ zakupu)1,51 z 3
  • Niezrealizowany zysk posiadaczy (NUPL)33 % z 70 %
  • Mnożnik Mayera (cena ÷ średnia 200-dniowa)1,12 z 2,2
  • Pi Cycle (cena vs. próg)$81,312 z $153,105
  • Mnożnik Puella (przychody górników)1,13 z 2,2

Pasek pokazuje, jak daleko każdy wskaźnik jest od wartości, którą osiągał przy szczytach cyklu.

Ile zapłacili posiadacze BTC

  • Cena teraz$81,832
  • Krótkoterminowi posiadacze (do 155 dni)$74,841 cena +9,3 %
  • Długoterminowi posiadacze$49,230 cena +66,2 %

Średnia cena, za którą obecni posiadacze kupili swoje bitcoiny. Cena krótkoterminowych posiadaczy zwykle działa jak wsparcie na rosnącym rynku.

Strach i chciwość
51 neutralnie
tydzień temu 64 · miesiąc temu 70
Dni z zyskiem
92 %
dni w historii BTC, w których trzymanie do dziś dałoby zysk
Globalny pieniądz (M2)
+7,8 %
roczny wzrost podaży pieniądza
Dominacja BTC
60,1 %
udział BTC w całym rynku krypto

Dzisiejszy ruch vs. normalny dzień

Normalny dzień i tydzień = średni zakres ceny (ATR) z CoinGlass.

Moneta24 hnormalny dzieńnormalny tydzieńdziś = × dnia
BTC−1,1 %±2,6 %±7,4 %0,4×
ETH−1,5 %±3,9 %±10,4 %0,4×
SOL−0,7 %±4,4 %±12 %0,2×
XRP−1,5 %±4,6 %±14,2 %0,3×

Z czym BTC porusza się teraz

  • Nasdaq (technologie)30 dni temu 0,810,59
  • S&P 50030 dni temu 0,70,04
  • Złoto30 dni temu 0,030,18
  • Obligacje USA30 dni temu 0,29-0,31

BTC jest teraz luźno powiązany z akcjami; bardziej liczą się wiadomości z krypto. Związek zmienia się szybko.

Źródło: CoinGlass, odświeżane co godzinę. Opisuje rynek, nie przewiduje go i nie jest rekomendacją. Tych wskaźników nie mierzyliśmy sami jako sygnału kupna lub sprzedaży.

Dźwignia i likwidacje na całym rynku

Gdzie i kiedy pozycje były faktycznie przymusowo zamykane oraz jak wyglądają funding, open interest i crowd dla 34 coinów.

Rynki tradycyjne

Odpowiada na pytanie, czy spada samo krypto, czy wszystko. Dane z ostatniego zamkniętego pomiaru.

Indeks dolara
101,68
-0,30 %
S&P 500
7663,43
+0,05 %
Nasdaq
26 008,86
-0,50 %
Rentowność 10-letnich obligacji
4,95
-2,84 %
VIX, zmienność akcji
19,03
-4,80 %

Dziś na rynkach

Kto teraz handluje, co dziś jest publikowane i co BTC zrobił po tym ostatnio, kiedy rynek zwykle się rusza i jakie opcje wygasają najbliżej.

Giełdy świata

 

Święta, skrócone dni i przerwy obiadowe według oficjalnych kalendarzy giełd.
Kalendarz makro
Kiedy rynek się rusza

Najwięcej dzieje się zwykle w dni robocze 14:00–16:00 (twój czas). W weekend rynek jest o 38 % spokojniejszy.

Dni robocze
Weekend

Typowy (mediana) godzinowy ruch BTC, DOGE, ETH, SOL, XRP z ostatnich 120 dni, w twoim czasie. Kiedy rynek się rusza, nie dokąd: żywa godzina nie jest lepszym momentem na zakup.

Spot

Kupno vs sprzedaż (24 h)KupnoSprzedaż
SOLSOL
$691M / $650M
DOTDOT
$29M / $27M
INJINJ
$39M / $38M
WLDWLD
$169M / $162M
SUISUI
$81M / $78M
ARBARB
$41M / $40M
ENAENA
$106M / $108M
XRPXRP
$311M / $316M
ICPICP
$11M / $11M
NEARNEAR
$267M / $264M
ZECZEC
$872M / $856M
ETHETH
$4.7B / $4.6B
BTCBTC
$6.7B / $6.8B
XMRXMR
$69M / $68M
AAVEAAVE
$43M / $45M
TRXTRX
$14M / $15M
MORPHOMORPHO
$4M / $4M
BNBBNB
$132M / $135M
APTAPT
$15M / $16M
TAOTAO
$44M / $47M
HYPEHYPE
$176M / $186M
DOGEDOGE
$140M / $149M
BCHBCH
$28M / $29M
HBARHBAR
$17M / $19M
JUPJUP
$7M / $8M
LINKLINK
$46M / $50M
ONDOONDO
$25M / $28M
OPOP
$13M / $14M
ADAADA
$67M / $72M
AVAXAVAX
$54M / $59M
FILFIL
$72M / $78M
UNIUNI
$68M / $75M
LTCLTC
$31M / $35M
ETCETC
$9M / $10M
XLMXLM
$17M / $19M
POLPOL
$4M / $5M

Pozycje dźwigniowe

Dźwignia & futures

Gdzie obstawiają traderzy

Kto teraz otwiera i zamyka pozycje z dźwignią, na których coinach i ile płaci za funding. Na żywo z Hyperliquid, okno 5 minut. Kontekst, nie porada.

BTCBTCZamyka-$1M$3.6Bnormalnie+1.4%
ETHETHOtwiera+$1M$2.6Bnormalnie+1.2%
HYPEHYPEZamyka-$99K$1.6Bnormalnie+1.1%
SOLSOLOtwiera+$41K$571Mnormalnie+1.4%
XRPXRPOtwiera+$20K$227Mnormalnie+1.4%
DOGEDOGEZamyka-$13K$89Mnormalnie+1.3%
LINKLINKOtwiera+$3K$60Mnormalnie+1.4%
SUISUIZamyka-$2K$53Mnormalnie+1.4%
AVAXAVAXOtwiera+$988$19Mnormalnie+1.4%
BNBBNBZamyka-$928$42Mnormalnie+1.4%
Segmenty rynku

Jak porusza się każda kategoria

Średnia zmiana 24h w kategorii, rosnące vs spadające i top movery. Opisowe momentum, nie zachęta do kupna ani unikania.

Blue chips

Neutralnie

BTC, ETH i top 5 wg kapitalizacji

Śr. 24h -0.82%1↑ / 4↓ z 5
Top ↑BNBBNB +0.4%SOLSOL -0.6%BTCBTC -1.2%Top ↓ETHETH -1.4%XRPXRP -1.3%BTCBTC -1.2%

Memecoiny

Neutralnie

DOGE, PEPE, SHIB, WIF, BONK

Śr. 24h +0.64%2↑ / 4↓ z 6
Top ↑PEPEPEPE +3.0%BONKBONK +2.0%DOGEDOGE -0.0%Top ↓WIFWIF -0.8%SHIBSHIB -0.1%FLOKIFLOKI -0.1%

L1 alts

Neutralnie

AVAX, NEAR, SUI, APT, TON

Śr. 24h -0.61%1↑ / 6↓ z 7
Top ↑TONTON +0.4%SUISUI -0.3%TRXTRX -0.3%Top ↓APTAPT -1.4%ADAADA -1.0%NEARNEAR -0.9%

DeFi

Neutralnie

AAVE, UNI, MKR, LDO

Śr. 24h -1.08%1↑ / 4↓ z 5
Top ↑UNIUNI +0.6%AAVEAAVE -0.2%JUPJUP -1.0%Top ↓LDOLDO -2.7%CRVCRV -2.1%JUPJUP -1.0%

Tokeny AI

Neutralnie

WLD, FET, RNDR, TAO

Śr. 24h -1.33%2↑ / 2↓ z 4
Top ↑FETFET +0.6%WLDWLD +0.1%TAOTAO -0.5%Top ↓ARKMARKM -5.6%TAOTAO -0.5%WLDWLD +0.1%

Gaming / Metaverse

Neutralnie

AXS, SAND, GALA, IMX, MANA

Śr. 24h -0.38%2↑ / 2↓ z 4
Top ↑GALA +0.8%AXS +0.2%SAND -0.4%Top ↓IMX -2.1%SAND -0.4%AXS +0.2%